Wrzesień w Paryżu!


Wrześniowa edycja targów Maison & Objet w Paryżu za nami! Pokazała bardzo silny trend w meblach tapicerowanych. Przede wszystkim jest nim wyróżniający się i zdecydowany kolor. Od głębokich zieleni i kobaltów, poprzez wszystkie odcienie ziemi takie jak żółcie, ceglaste pomarańcze oraz odcienie różu i soczystej czerwieni.

Fotel
Dutchbone

Nowością jest propozycja mebli tapicerowanych pionowo. Zagłówki łóżek, oparcia sof i foteli przypominają tapicerowane fotele samochodowe z lat 50- tych i 60-tych, w amerykańskim Cadillacu.

Fotel klubowy
Dutchbone

Firmy prezentowały również meble na wysoki połysk! Komody, stoliki i szafki wystąpiły w mocnych, wręcz neonowych kolorach!

Stoły i krzesła
Dutchbone

To trend, konsekwentnie wprowadzany przez producentów od kilku sezonów. Mocne kolory, ku zaskoczeniu, lansowane były na stylowych i klasycznych meblach, które mają zwykle matowe lub półmatowe wykończenie. Trend ten dodaje meblom klasycznym nowoczesności i szyku glamour!

Sofa Rodeo
Be Pure

Prestiżowe i międzynarodowe targi Maison & Objet to impreza, która gromadzi wiele firm branży wyposażenia wnętrz takich jak: Hubsch, Storebror, Zuiver, Dutchbone, White Label Living, wraz Woood, Be Pure. Partnerzy Hihaus.com również zaprezentowali nowe meble i przedmioty użytku codziennego. hihaus.com